Проект ЄС "Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні" (EU4PAR)

Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні (EU4PAR) - це проект ЄС, який підтримує Уряд України у впровадженні Стратегії реформування державного управління через надання консультативної, практичної допомоги та розбудову спроможності Кабінету Міністрів України.

Детальніше тут facebook.com/EU4PAR/


ООН Жінки в Україні

Структура Організації Об'єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (англ. United Nations Entity for Gender Equality and the Empowerment of Women) - провідний орган,
що координує роботу системи ООН у питанні гендерної рівності. Є допоміжним органом Генеральної Асамблеї ООН, створений рішенням Асамблеї у 2010 році з метою прискорення прогресу у справі задоволення потреб жінок у всьому світі, підвищення ефективності використання наявних ресурсів і об'єднання мандатів і функцій окремих підрозділів системи ООН, які займалися виключно питаннями гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.

Детальніше тут facebook.com/unwomenukraine

Швейцарсько-український проект
"Підтримка децентралізації в Україні" (DESPRO)

Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO ‒ проект міжнародної технічної допомоги, що працює в сфері реформи місцевого самоврядування (інший термін – «децентралізація») в Україні з 2007 року.

Детальніше тут despro.org.ua

Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні

Метою міжнародної роботи Фонду Ганса Зайделя є сприяння створенню гідних для існування людини умов життя у всьому світі. За допомогою своїх проектів Фонд Ганса Зайделя сприяє сталому розвитку країн на основі демократії, миру та християнсько-соціальних ідеалів. При цьому принцип «допомога для самодопомоги» (надання допомоги державам для того, щоб вони могли допомогти самі собі) є основною ідеєю діяльності Фонду Ганса Зайделя за межами Німеччини.

Детальніше тут hss.kiev.ua

Центр з питань доброчесності в оборонному секторі (CIDS)

Державна установа, експертний центр, який здійснює професійно-незалежну консультативну діяльність.
Заснований у 2012 році і адміністративно підпорядкований Міноборони Норвегії. Місія – зміцнення доброчесності, впровадження належного врядування та зниження ризиків корупції в оборонному секторі

Детальніше тут facebook.com/cidsinukraine

Координатор проектів ОБСЄ в Україні

Координатор проектів ОБСЄ в Україні з 1999 року надає підтримку реформам та допомагає країні справитися з викликами, що постали у часі кризи. Координатор реалізує проекти, які стосуються широкого спектру питань, таких як конституційна, правова та судова реформи; освіта в сфері прав людини та юридична освіта; діалог як інструмент у подоланні кризи та впровадженні реформ; психологічна та соціальна реабілітація осіб, які постраждали від кризи; боротьба з кіберзлочинністю та торгівлею людьми; розмінування та демократичний контроль над безпековим сектором; захист довкілля; безпека кордонів; свобода ЗМІ; вибори; належне урядування; ґендерна рівність.

Детальніше тут osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine

Інформаційні партнери

Українське національне інформаційне агентство "УКРІНФОРМ"

Державне інформаційне агентство, яке щодня публікує близько 500 інформаційних та аналітичних повідомлень українською, російською, англійською, іспанською, німецькою,французькою та китайською мовами, та майже 200 оригінальних фотознімків. Одержувачами інформації Укрінформу є державні структури, газети різних рівнів та телерадіокомпанії України, підприємства, організації, комерційні фірми, посольства і консульства, підприємства, банки, зарубіжні споживачі.

Детальніше тут ukrinform.ua


Журнал "Держслужбовець"

Єдине в Україні спеціалізоване видання для працівників органів державної та судової влади, а також орієнтовано на органи місцевого самоврядування. Аудиторія передплатнників видання складається переважно з керівників апарату, кадровиків, юристів (що задіяні на державній службі).
В кожному номері офіційні консультації та роз'яснення з питань державної служби, служби в органах місцевого самоврядування, оперативний і всебічний аналіз норм антикорупційного законодавства з публікацією «життєвих» прикладів і практичних рекомендацій та багато іншого.

Детальніше тут facebook.com/Derzsluzbovec